Bezpieczeństwo

Troska o klienta

Oczywiste jest, że przykładamy ogromną uwagę do troski o naszych klientów. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też może liczyć na naszą pomoc w każdym etapie realizacji zamówienia. Służymy radą i odpowiemy chętnie na każde pytanie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ mimo tak wąskiej branży jak transport osób, potrzeby naszych klientów są różne.

Niskie koszty przejazdu

Każdego dnia robimy wszystko aby usprawnić naszą pracę i obniżyć koszty, które musi ponosić klient. W naszej branży najważniejsze są pojazdy, którą wykorzystujemy do przewozu osób. Dzięki temu koszty, które płacą nasi klienci są również najniższe na rynku. Korzystając z naszych usług otrzymujecie więc najwyższą jakość w najniższej cenie. Dodatkowo klientom korzystającym regularnie z naszych usług na przewozy Polska Dania i z Danii do Polski, proponujemy atrakcyjne rabaty.

Wiedza i doświadczenie

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni ludzie, mający na koncie setki tysięcy przejechanych kilometrów. Wszyscy kierowcy posiadają odpowiednią licencję, uprawniającą ich do przewozu osób. W naszej firmie stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego też samochody są regularnie sprawdzane i serwisowane. Wszelkie szczegóły dotyczące świadczonych przez nas usług są dotępne w naszym regulaminie. Robimy wszystko aby nasi klienci czuli się pewnie i bezpiecznie.

 

 

Promocje

Przewozy osób Polska Dania. Przy zakupie biletu w 2 strony rabat!!! Zniżki dla dzieci i studentów

więcej

O firmie

Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, zapewniającą profesjonalną obsługę w zakresie przewozu osób w kraju i w Europie. Głównym profilem naszej działalności są przewozy do Danii i powroty Dania - Polska. Dostosowujemy warunki współpracy i koszty do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Do przewozów używamy samochodów marki: Fiat Ducato oraz Opel Vivaro wyposażonych w osiem miejsc, które gwarantują komfort i wygodę nawet na długich trasach. Każdy z naszych pojazdów spełnia wysokie normy bezpieczeństwa oraz posiada ubezpieczenia w firmie PZU. Przewóz osób to nasza pasja, dlatego robimy wszystko, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. Przekonaj się o tym sam i skorzystaj z naszych usług.


+48 666 255 664

+45 503 95 503